Підвіконня STONETECH

Встановлюєте нові вікна і Вам потрібне якісне надійне підвіконня?

Або Ваше підвіконня вже подряпалося, вицвіло і виглядає вкрай непрезентабельно?

Тоді звертайтеся до нас, і ми виготовимо Вам гарне та якісне підвіконня з литого мармуру, яке прослужить не менше 50 років!

Підвіконня з литого мармуру мають безліч переваг в порівнянні з підвіконнями, виготовленими з інших матеріалів (ПВХ, МДФ, дерево, штучний та натуральний камінь)

 

ВИСОКА МІЦНІСТЬ

Підвіконня з литого мармуру мають дуже високу міцність — на них можна сміливо ставати, щоб помити вікна або поставити будь-яку кількість кімнатних квітів.

СОЛІДНИЙ ВИГЛЯД

Підвіконня з литого мармуру виглядає солідно і зовсім не відрізняються від натурального каменю. Разноманіття кольорів поверхні под будь-який дізайн приміщення.

ВИСОКА ЗНОСОСТІЙКІСТЬ

Підвіконня з литого мармуру не бояться ні води, ні сонця, ні високих та низких температур. Поверхня підвіконь з литого мармуру має високу стійкість до подряпин і стирання.

ГЛАДКА ПОВЕРХНЯ — ПРОСТОТА В ДОГЛЯДІ

На підвіконнях з литого мармуру не залишається ніяких слідів від забруднювачів (навіть від вина, кави і чаю), не з’являються бактерії і цвіль. Всі плями легко видаляються ганчіркою або губкою і він виглядає як новий!

БУДЬ-ЯКА ФОРМА

Можно виготовляти підвіконня будь-яких форм та размірів

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

Підвіконня з литого мармуру абсолютно нешкідливі для здоров’я людини і не мають радіаційного фону, складаються більш ніж на 80% з натурального мармуру.

ТЕПЛОТА

Завдяки низькому коефіцієнту теплопровідності, вироби теплі на дотик.

ДОВГОВІЧНІСТЬ

Термін експлуатації підвіконня з литого мармуру – більше 50 років!

ЦІНА

Дешевше виробів зі штучного та натурального каменю, дорожче ніж підвіконня з ПВХ. Але краще поставити якісне та надійне підвіконня з литого мармуру, яке буде служити Вам усе життя!

 

Підвіконня STONETECH

розміри 250мм х 1450мм

вартість 2 980 гривень